Šamanská esence PALO SANTO posvátný strom Inků

Kód: 989986893
Neohodnoceno
322 Kč
Skladem (1 ks)

Speciální andská esence z posvátných dřevin a ochranných bylin velehor And dodáno Martinem Pávkem

NENÍ URČENO KE KONZUMACI! Obsah 40 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální andská esence z posvátných dřevin a ochranných bylin velehor And, vycházející z původní andské Kosmovize horských šamanů Kechua/lnka. Posvátné aromatické dřeviny jsou díky svým výjimečným vlastnostem pradávným nástrojem těchto Mistrů.

Posvátný strom PALO SANTO a další speciální ochranné rostliny And poskytují silný očistný, ochranný a harmonizační účinek na více úrovních Vědomí doprovázený svou charakteristickou krásnou vůní. Esence PALO SANTO je výjimečně účinná na čtvrté srdeční centrum zvané Sonqo (Slunce) a další vyšší centra vědomí, s nimiž svoji horskou a sluneční podstatou rezonuje.

Tato esence poskytuje speciální záštitu při šamanských rituálech, meditačních praktikách, čištění energetických polí (aury) jednotlivců, snímání bloků a nežádoucích vibračních otisků, uvolnění od napětí a očistě, čištění prostoru, amuletů a vzácných kamenů. Směs rostlin v velejemném alkoholu dosahuje vysoké kvality dle původní indiánské Kosmovize.

Tato esence reprezentuje spojení s vysokým pohořím And sluncem Inti a posvátnými spirity Apu. 

Dodáno MARTINEM PÁVKEM.

ŠAMANSKÉ ESENCE VYCHÁZEJÍ Z PŮVODNÍ TRADICE AMAZONSKÝCH INDIÁNŮ, JEJICH KOSMOVIZE A SYSTÉMU LÉČITELSTVÍ.

TYTO MISTROVSKÉ BYLINY V ALKOHOLU JSOU VYROBENY DLE PŮVODNÍCH ZNALOSTI ŠAMANŮ AMAZONIE I HORSKÝCH MISTRŮ AND.

ŠAMANI INDIÁNSKÝCH KMENŮ POUŽÍVAJÍ JIŽ OD DÁVNÝCH DOB SILU ROSTLIN, A JEJICH EXTRAKTY KE SVE PRÁCI A DLE STARÉ KOSMOVIZE PRACUJÍ SE SPIRITEM POSVÁTNÝCH ROSTLIN. V PŮVODNÍCH KULTURÁCH A ETNIKÁCH AMAZONIE SE ESENCE STROMŮ A ROSTLIN V ALKOHOLU UŽÍVALY POTÍRÁNÍM A ROZSTŘIKEM ZEJMÉNA NA OCHRANU PŘI ŠAMANSKÝCH OBŘADECH, OČISTĚ PROSTORU, ENERGETICKÝCH POLÍ, RITUÁLNÍCH PŘEDMĚTŮ A VZÁCNÝCH KAMENŮ.

KAŽDÁ ESENCE PŘESTAVUJE BYTOST INDIÁNSKÉHO SVĚTA KOSMOVIZE, KTERÉ ODPOVÍDÁ SLOŽENÍ ROSTLIN, SPECIFICKÉ AROMA A VLASTNOSTI. ESENCE KVALITNÍCH PERUÁNSKÝCH ROSTLIN JSOU RUČNE VYRÁBĚNY VE ŠPIČKOVÉM JEMNÉM ALKOHOLU SPOLU S HORSKÝMI KRYSTALY Z AND. 

V TRADIČNÍM ŠAMANSKÉM RITUÁLU SE ESENCEMI ROSTLIN NA ZAČÁTKU POTÍRAJÍ RUCE, PŘÍPADNĚ HLAVA, ZÁTYLEK A DALŠÍ POTŘEBNÁ MÍSTA K HARMONIZACI A OČIŠTĚNÍ VĚDOMÍ. AROMATERAPEUTICKÉ VLASTNOSTI JSOU DŮLEŽITOU SLOŽKOU ESENCÍ UVOLŇUJÍCÍ A OSVĚŽUJÍCÍ MYSL. 

DÍKY TÉTO STARÉ INDIÁNSKÉ MOUDROSTI MŮŽEME DNES EFEKTIVNĚ VYUŽÍT SÍLU ESENCÍ ROSTLIN K MNOHA ČINNOSTEM:

  • ŠAMANSKÉ RITUÁLY
  • HARMONIZACE VĚDOMÍ
  • UVOLNĚNÍ BLOKŮ
  • SMAZÁNÍ ENERG. OTISKŮ PŘEDMĚTŮ 
  • UVOLNĚNÍ OD ÚNAVY A PSYCHICKÉ ZÁTĚŽE
  • AROMATERAPII
  • ČIŠTĚNÍ PROSTORU KAMENŮ A PŘEDMĚTŮ 

 NENÍ URČENO KE KONZUMACI!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské Esence
Hmotnost: 0.35 kg