ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO! Přepněte si v pravém horním rohu náš eshop na měnu EUR.

Šamanský přívěšek Dios de la Medicina XL velký 7 cm ceremoniální

Kód: 9998914
Novinka
Neohodnoceno
819,17 Kč
Skladem (15 ks)

Náhrdelník figurka ze zeleného kamene serpentín, který pochází z Machu Picchu velikost 7 cm. Dovezeno Martinem Pávkem od indiánského výrobce z Peru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční šamanský ochránce Bůh medicíny. Tento symbol pochází z Andské kultury Peru, regionu Cusco, jezera Titicaca a části Bolivie, dnešních kmenů Kechua/ Aymara. Tento silný zářič medicínského Kosmického Mistra vychází z megalitických zpodobnění soch prastaré kultury Tiwanaku a pre Inckých kultur.

Dios de la Medicina je ochranný a harmonizační prvek pro každodenní nošení i pro ceremoniální účely. Je to nejen božstvo pevného zdraví a ochrany, ale také průvodce na cestě přírodní medicíny, ceremonií a rituálů a rozvoje vědomí do kosmické moudrosti.

Je vyroben ze dnes vzácného kamene serpentínu, inckého spirituálního kamene s hadí silou Amaru, jež pochází z hory posvátné pevnosti Machu Picchu.

Tento výrobek pochází z dobrých rukou Andského výrobce kmene Kechua, vyrábějícího tyto spirituální zářiče.

Serpentín - Spirituální kámen Inků, pochází z posvátné hory Machu Picchu. Dnes se již netěží. Hadí kámen, jež má vlastnosti absorbovat a harmonizovat nežádoucí energie. Středně zemité podstaty, posiluje a napojuje na oblast Amazonských And.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: