Dárkový balíček "KRYSTALOVÁ OÁZA" - OBSIDIÁN

Kód: 1281
Neohodnoceno
408 Kč
Skladem (3 ks)

Dárkový balíček "Krystalová oáza" - OBSIDIÁN - obsahuje sójovou svíčku s krystalem, Glycerinové mýdlo a šumivé krystalky do koupele. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte v našem magickém světě krystalů a zasloužené relaxace! S radostí vám představujeme náš exkluzivní dárkový balíček "Krystalová oáza". Hlavním rysem těchto balíčků je dokonalá kombinace krystalů a luxusních wellness produktů, které vám pomohou navodit klid a pohodu.

Hlavní hvězdou celé show je sojová svíčka s kamenem Obsidián, která vytváří příjemné a uklidňující osvětlení. Obsidián je znám svými ochrannými vlastnostmi. Také se o něm říká, že pomáhá odstraňovat negativní energii z prostoru, díky čemuž vytváří klidné a harmonické prostředí. Kamínek naleznete na dně svíčky po jejím úplném vyhoření.

Pro vaše relaxační rituály jsme do balíčku zařadily i 2 šumivé bomby do koupele s vůní jasmínu. Stačí je jednoduše ponořit do teplé vody a nechat je dělat jejich kouzlo. Příjemná vůně bude v koupelně patrná i několik hodin po skončení koupele.

V balíčku nechybí ani luxusní glycerinové mýdlo Ametyst ve tvaru krystalu. Vaše kůže bude po každém jeho použití dokonale čistá, hebká a provoněná nádhernou vůní. Jako Bonus tento krystalek můžete používat také k odličování pleti. Nevysušuje, nedráždí pokožku.

Všechny tyto produkty jsou pečlivě vybrány a baleny s láskou, abyste si mohli dopřát okamžiky relaxace a péče o sebe i v domácím prostředí. Dárkový balíček "Krystalová oáza" je vhodným dárkem pro vaše blízké.

100% VEGAN

Všechny naše produkty jsou ozdobené originální mandalou pro štěstí a potěšení od MUDr. Jany Cibulkové.

Český výrobek, ruční práce 

Doplňkové parametry

Kategorie: DÁRKOVÉ BALÍČKY
Záruka: 2 roky