Magické kyvadélko

Kód: 1315
Novinka
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem (8 ks)

Kyvadla mají schopnost komunikovat s vaší energií a intuicí. Při objednání magického kyvadla - obdržíte ten, který je určený přímo pro vás a vybral si vás. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objasněte své otázky a získávejte odpovědi pomocí magických kyvadel.

Každé kyvadlo má schopnost najít si toho správného člověka a vybrat si ho. Kyvadla mají svou vlastní osobnost a energii.

Při objednání magického kyvadla obdržíte ten, který je určený přímo pro vás a vybral si vás. Kyvadla v sobě nesou mocnou sílu a schopnost komunikovat s vaší energií a intuicí, aby vám mohly poskytnout potřebné vedení a podporu. Budou vás provázet na cestě sebepoznání a osobní transformace.

Zajímavosti:

Kyvadla mají dlouhou historii a jsou používána po staletí jako nástroj pro měření, diagnostiku, ale i pro spirituální a esoterické účely. Princip fungování spočívá v mikro-pohybech ruky a podvědomí osoby, která je drží. Tato reakce může být využita k odpovědím na otázky, hledání vody nebo další duchovní účely.

V minulosti byla kyvadla používána k věštění a proroctví. Lidé je používali k získání odpovědí na otázky týkající se budoucnosti, ztracených věcí nebo nalezení skrytých pokladů. Kyvadlo bylo vnímáno jako nástroj se silnou mystickou a magickou povahou, jako nástroj s nadpřirozenými silami a energiemi.

Dodáváme v sametovém červeném pytlíčku.

 
 
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyvadla
Záruka: 2 roky
Použití: Věštění