Šamanský Přívěšek "Dios de la Medicina" 5,5 cm

Kód: 5698907
Neohodnoceno
522 Kč
Skladem (4 ks)

Náhrdelník figurka ze zeleného kamene serpentín, který pochází z Machu Picchu velikost 5,5 cm. Béžová mikromakrame šňůrka. Dovezeno Martinem Pávkem od indiánského výrobce z Peru květen 2022.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přináší spojení s léčivou energií přírody a podporuje váš osobní rozvoj a transformaci.

Tradiční šamanský ochránce Bůh medicíny. Tento symbol pochází z Andské kultury Peru, regionu Cusco, jezera Titicaca a části Bolivie, dnešních kmenů Kechua/ Aymara. Tento silný zářič medicínského Kosmického Mistra vychází z megalitických zpodobnění soch prastaré kultury Tiwanaku a pre Inckých kultur.

Dios de la Medicina je ochranný a harmonizační prvek pro každodenní nošení i pro ceremoniální účely. Je to nejen božstvo pevného zdraví a ochrany, ale také průvodce na cestě přírodní medicíny, ceremonií a rituálů a rozvoje vědomí do kosmické moudrosti.

Je vyroben ze dnes vzácného kamene serpentínu, inckého spirituálního kamene s hadí silou Amaru, jež pochází z hory posvátné pevnosti Machu Picchu.

Tento výrobek pochází z dobrých rukou Andského výrobce kmene Kechua, vyrábějícího tyto spirituální zářiče.

Serpentín - Spirituální kámen Inků, pochází z posvátné hory Machu Picchu. Dnes se již netěží. Hadí kámen, jež má vlastnosti absorbovat a harmonizovat nežádoucí energie. Středně zemité podstaty, posiluje a napojuje na oblast Amazonských And.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobky od Indiánů - Martin Pávek
Hmotnost: 0.3 kg