Kyvadlo "Princezna"

Kód: 345/S36
Neohodnoceno
150 Kč –33 %
image4
150 Kč –33 % 100 Kč
Skladem (17 ks)

Kyvadlo se stříbrným řetízkem, s tmavěrůžovým oválným korálem a stříbrnou kuličkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyvadlo "Princezna"

Kyvadlo je nástroj, který se používá pro určování směru, detekci vibrací nebo jako prostředek k zjištění odpovědí na otázky v různých praxe, včetně věštění.

Je to často jednoduchý objekt, jako je závaží připevněné na dlouhém provázku nebo řetězci, který se nechává volně viset nebo se drží ve středu a nechá se volně pohybovat.

Kyvadlo se používá v různých praxích, jako je například:

  1. Věštění: Kyvadlo se používá k získání odpovědí na otázky nebo k vyhledávání skrytých informací. Uživatel drží kyvadlo a položí otázku, na kterou se kyvadlo odpovídá pohybem, například ano/ne nebo vybíráním z možností na kartě nebo seznamu.

  2. Radiestezie: Kyvadlo se používá k detekci energií nebo vibrací v prostoru. Radiestezisté používají kyvadlo ke sledování energetických linií, vodních toků nebo energetických blokád v těle.

  3. Dowsing: Také známý jako čarování vody, dowsing je praxe používaná k nalezení vody, minerálů nebo jiných skrytých objektů pod zemí pomocí kyvadla. Dowsers věří, že kyvadlo reaguje na energetické pole, které vychází z objektu, který hledají.

Kyvadlo má dlouhou historii v různých kulturách po celém světě a je stále používán v moderní době jako nástroj pro osobní růst, léčení a objevování skrytých informací.

Vyrobeno v ČR

Řetízek délka 6 cm, celková délka kyvadla se může lišit dle tvaru a velikosti korálků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyvadla
Hmotnost: 0.03 kg
Mýdlo: 6 cm
Použití: Věštění