Dárkový balíček "KRYSTALOVÁ OÁZA" - AMAZONIT

Kód: 1287
Neohodnoceno
408 Kč
Skladem (3 ks)

Dárkový balíček "Krystalová oáza" - AMAZONIT - Obsahuje Sójovou svíčku s krystalem, Glycerinové mýdlo a šumivé krystalky do koupele. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám dokonalý dárkový balíček "Krystalová oáza" s hlavním kamenem, který podpoří svěžest a relaxaci - Amazonit.

Naše 100% přírodní sojová svíčka s amazonitem je skutečným pokladem. Jakmile zcela dohoří, objeví se krásný kámen Amazonit, který vás okouzlí svou přirozenou krásou. Tento kámen je symbolem klidu a harmonie, a jeho energie vám pomůže vyčistit mysl. Svíčka zároveň vydává svěží letní vůni, která taktéž podporuje pocit osvěžení a pohody.

Pro dokonalou relaxaci a péči o tělo jsme do balíčku zařadili i 2 šumivé bomby do koupele s příjemnou vůní hroznu a kiwi. Tyto koupelové bomby jsou také obohaceny o bambucké máslo a mandlový olej, které vaši pokožku hydratují a vyživí. Stačí jednoduše ponořit se do teplé vody a sledovat, jak se bomby rozpouštějí a uvolňují blahodárné látky. Vaše koupel se promění ve skutečnou oázu odpočinku.

Do balíčku jsme dále přidaly glycerinové mýdlo ve tvaru krystalu s názvem Ametyst. Toto mýdlo je nejenom krásné na pohled, ale také je vhodné k odličování pleti.

Balíček "Krystalová oáza" je ideálním dárkem pro blízké, kteří si přejí prožít příjemné okamžiky. Svěžest Amazonie, vůně letního hroznu a kiwi a přírodní síla krystalu se spojily v tomto balíčku, aby vám poskytly jedinečný zážitek. 

100% VEGAN

Všechny naše produkty jsou ozdobeny originální mandalou pro štěstí od MUDr. Jany Cibulkové.

Český výrobek, ruční práce 

Doplňkové parametry

Kategorie: DÁRKOVÉ BALÍČKY
Záruka: 2 roky