Šamanská esence KANANGA magické květy

Kód: 99766893
Neohodnoceno
322 Kč
Skladem (91 ks)

Prvotřídní amazonská esence vycházející z původních tradic amazonských šamanů -  Martin Pávek

NENÍ URČENO KE KONZUMACI! Obsah 40 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šamanská esence Kananga je speciální variace různých květů, kde dominuje svou podmanivou vůní Kananga Odorata. Původem tato rostlina s intenzivně vonícími květy pochází z Asie a její silice jsou odpradávna využívány v aromaterapii.

Tato esence Kanangy očišťuje a harmonizuje a je také určena k očišťování a harmonizaci prostoru, rituálních předmětů, kamenů či amuletů. Svou výraznou vůní a silou květin přispívá k uvolnění napětí či stresu a svoji převážně ženskou složkou působí především k harmonizaci horních center od srdce výše. Svoji květinovou podstatou odpovídá slunečním složkám energie a napojuje tímto směrem.

Je vhodná k meditacím, rituálům, očištování energetický polí, prostoru i předmětů. Tento cizokrajný exotický květ s výskytem i v jižní Americe si získal velkou oblibu u amazonských šamanů. 

Dodavatel MARTIN PÁVEK

ŠAMANSKÉ ESENCE VYCHÁZEJÍ Z PŮVODNÍ TRADICE AMAZONSKÝCH INDIÁNŮ, JEJICH KOSMOVIZE A SYSTÉMU LÉČITELSTVÍ.

TYTO MISTROVSKÉ BYLINY V ALKOHOLU JSOU VYROBENY DLE PŮVODNÍCH ZNALOSTI ŠAMANŮ AMAZONIE I HORSKÝCH MISTRŮ AND.

ŠAMANI INDIÁNSKÝCH KMENŮ POUŽÍVAJÍ JIŽ OD DÁVNÝCH DOB SILU ROSTLIN, A JEJICH EXTRAKTY KE SVE PRÁCI A DLE STARÉ KOSMOVIZE PRACUJÍ SE SPIRITEM POSVÁTNÝCH ROSTLIN. V PŮVODNÍCH KULTURÁCH A ETNIKÁCH AMAZONIE SE ESENCE STROMŮ A ROSTLIN V ALKOHOLU UŽÍVALY POTÍRÁNÍM A ROZSTŘIKEM ZEJMÉNA NA OCHRANU PŘI ŠAMANSKÝCH OBŘADECH, OČISTĚ PROSTORU, ENERGETICKÝCH POLÍ, RITUÁLNÍCH PŘEDMĚTŮ A VZÁCNÝCH KAMENŮ.

KAŽDÁ ESENCE PŘESTAVUJE BYTOST INDIÁNSKÉHO SVĚTA KOSMOVIZE, KTERÉ ODPOVÍDÁ SLOŽENÍ ROSTLIN, SPECIFICKÉ AROMA A VLASTNOSTI. ESENCE KVALITNÍCH PERUÁNSKÝCH ROSTLIN JSOU RUČNE VYRÁBĚNY VE ŠPIČKOVÉM JEMNÉM ALKOHOLU SPOLU S HORSKÝMI KRYSTALY Z AND. 

V TRADIČNÍM ŠAMANSKÉM RITUÁLU SE ESENCEMI ROSTLIN NA ZAČÁTKU POTÍRAJÍ RUCE, PŘÍPADNĚ HLAVA, ZÁTYLEK A DALŠÍ POTŘEBNÁ MÍSTA K HARMONIZACI A OČIŠTĚNÍ VĚDOMÍ. AROMATERAPEUTICKÉ VLASTNOSTI JSOU DŮLEŽITOU SLOŽKOU ESENCÍ UVOLŇUJÍCÍ A OSVĚŽUJÍCÍ MYSL. 

DÍKY TÉTO STARÉ INDIÁNSKÉ MOUDROSTI MŮŽEME DNES EFEKTIVNĚ VYUŽÍT SÍLU ESENCÍ ROSTLIN K MNOHA ČINNOSTEM:

  • ŠAMANSKÉ RITUÁLY
  • HARMONIZACE VĚDOMÍ
  • UVOLNĚNÍ BLOKŮ
  • SMAZÁNÍ ENERG. OTISKŮ PŘEDMĚTŮ 
  • UVOLNĚNÍ OD ÚNAVY A PSYCHICKÉ ZÁTĚŽE
  • AROMATERAPII
  • ČIŠTĚNÍ PROSTORU KAMENŮ A PŘEDMĚTŮ 

 Není určeno je konzumaci!!!!!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské esence
Hmotnost: 0.35 kg

Jak pracovat s šamanskými esencemi