Šamanská Esence AMAZONIA Síla Rostlin Džungle

Kód: 95798900
Neohodnoceno
329 Kč
Skladem (45 ks)

Prvotřídní amazonská esence vycházející z původních tradic amazonských šamanů - dodavatel Martin Pávek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prvotřídní amazonská esence vycházející z původních starých tradic amazonských šamanů.

Kombinace speciálních pralesních, amazonských rostlin a bylin And dává esenci výjimečně silné očistné, ochranné a harmonizační vlastnosti. Díky speciálně vybranému spektru rozličných posvátných rostlin, bylin a listů působí esence Amazonia na všech energetických centrech a rovinách vědomí, a tím slouží ke komplexní a rozmanité práci.

Tato esence poskytuje speciální záštitu při šamanských rituálech, meditačních praktikách, čištění energetických polí (aury) jednotlivců, snímání bloků a nežádoucích vibračních otisků, uvolnění od napětí a očistě, čištění prostoru, amuletů a vzácných kamenů. Esence díky svým aromaterapeutickým vlastnostem rostlin silně harmonizuje vědomí.

Směs rostlin v jemném alkoholu je harmonizována speciálními kameny pro dosažení vysoké kvality dle původní indiánské Kosmovize. Kvality esence jsou využívány ve spolupráci s amazonskými šamany. Tato esence reprezentuje spojení s nitrem pralesa, a bohyní Země Nungui, jež je patronem této esence. Nechť vás obejme životodárné nitro pralesa. 

Dodavatel: MARTIN PÁVEK

ŠAMANSKÉ ESENCE VYCHÁZEJÍ Z PŮVODNÍ TRADICE AMAZONSKÝCH INDIÁNŮ, JEJICH KOSMOVIZE A SYSTÉMU LÉČITELSTVÍ.

TYTO MISTROVSKÉ BYLINY V ALKOHOLU JSOU VYROBENY DLE PŮVODNÍCH ZNALOSTI ŠAMANŮ AMAZONIE I HORSKÝCH MISTRŮ AND.

ŠAMANI INDIÁNSKÝCH KMENŮ POUŽÍVAJÍ JIŽ OD DÁVNÝCH DOB SILU ROSTLIN, A JEJICH EXTRAKTY KE SVE PRÁCI A DLE STARÉ KOSMOVIZE PRACUJÍ SE SPIRITEM POSVÁTNÝCH ROSTLIN. V PŮVODNÍCH KULTURÁCH A ETNIKÁCH AMAZONIE SE ESENCE STROMŮ A ROSTLIN V ALKOHOLU UŽÍVALY POTÍRÁNÍM A ROZSTŘIKEM ZEJMÉNA NA OCHRANU PŘI ŠAMANSKÝCH OBŘADECH, OČISTĚ PROSTORU, ENERGETICKÝCH POLÍ, RITUÁLNÍCH PŘEDMĚTŮ A VZÁCNÝCH KAMENŮ.

KAŽDÁ ESENCE PŘESTAVUJE BYTOST INDIÁNSKÉHO SVĚTA KOSMOVIZE, KTERÉ ODPOVÍDÁ SLOŽENÍ ROSTLIN, SPECIFICKÉ AROMA A VLASTNOSTI. ESENCE KVALITNÍCH PERUÁNSKÝCH ROSTLIN JSOU RUČNE VYRÁBĚNY VE ŠPIČKOVÉM JEMNÉM ALKOHOLU SPOLU S HORSKÝMI KRYSTALY Z AND. 

V TRADIČNÍM ŠAMANSKÉM RITUÁLU SE ESENCEMI ROSTLIN NA ZAČÁTKU POTÍRAJÍ RUCE, PŘÍPADNĚ HLAVA, ZÁTYLEK A DALŠÍ POTŘEBNÁ MÍSTA K HARMONIZACI A OČIŠTĚNÍ VĚDOMÍ. AROMATERAPEUTICKÉ VLASTNOSTI JSOU DŮLEŽITOU SLOŽKOU ESENCÍ UVOLŇUJÍCÍ A OSVĚŽUJÍCÍ MYSL. 

DÍKY TÉTO STARÉ INDIÁNSKÉ MOUDROSTI MŮŽEME DNES EFEKTIVNĚ VYUŽÍT SÍLU ESENCÍ ROSTLIN K MNOHA ČINNOSTEM:

  • ŠAMANSKÉ RITUÁLY
  • HARMONIZACE VĚDOMÍ
  • UVOLNĚNÍ BLOKŮ
  • SMAZÁNÍ ENERG. OTISKŮ PŘEDMĚTŮ 
  • UVOLNĚNÍ OD ÚNAVY A PSYCHICKÉ ZÁTĚŽE
  • AROMATERAPII
  • ČIŠTĚNÍ PROSTORU KAMENŮ A PŘEDMĚTŮ 

 NENÍ URČENO KE KONZUMACI!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské Esence
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg
Aromaterapie: Šamanské esence
Ezoterika: Peru