Dárkový balíček "KLÍDEK" A "POHODIČKA"

Kód: 1293
Neohodnoceno
358 Kč
Skladem (5 ks)

Dárkový balíček "Klídek a pohodička" s 2 sójovými svíčkami a šumivou bombou máslového srdíčka. Perfektní kombinace relaxace a harmonie pro vaše tělo a mysl. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček "Klídek a pohodička" je výjimečným způsobem, jak vyjádřit rovnováhu a harmonii ve svém životě. Obsahuje 2 sójové svíčky a šumivou bombu do koupele. 

Svíčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního sójového vosku, který je ekologický a čistě hoří. Jeho jemný plamen vytváří příjemnou a uklidňující atmosféru, která vám pomáhá relaxovat a uvolnit se po náročném dni. Sójové svíčky mají také delší hoření, což zajišťuje, že budete moci vychutnat jejich vůni a teplé světlo po delší dobu.

Šumivá bomba do koupele máslové srdíčko s vysokým obsahem bambuckého másla je dalším skvělým prvkem tohoto balíčku. Stačí je jednoduše ponořit do vody a pozorovat, jak se rozplývá a uvolňuje blahodárné vůně. 

Náš tip: Pokud nemáte vanu, můžete si udělat koupel nohou - Vaše paty se krásně zjemní. 

Ať už si dopřáváte tento balíček sami nebo ho darujete někomu blízkému, určitě si užijete okamžiky relaxace a péče o tělo s naším dárkovým balíčkem. "Klídek a pohodička"

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DÁRKOVÉ BALÍČKY
Záruka: 2 roky