Dárkový balíček "Láska"

Kód: 9998920
Neohodnoceno
292 Kč
Skladem (3 ks)

Dárkový balíček s červenou saténovou mašličkou balený s láskou obsahuje přírodní sójovou svíčku "VĚČNÁ LÁSKA" s novou kombinací vůně růže a pryskyřice oud s AFRODIZIAKÁLNÍM účinkem, šumivou bombu do koupele s mandlovým olejem a bambuckým máslem a krásné glycerínové přírodní mýdlo ve tvaru srdce s vůní damašské růže. Vaši milovanou polovičku jistě potěší a jistě si užijete skvělý večer ve dvou s příjemnou koupelí za svitu svíčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyrobená sada českou společností Golden Line z Čáslavi.

Růže damašská nebo též růže damascénská je vyšlechtěný hybridní druh z rozsáhlého rodu růže a jedna z nejstarších a nejdůležitějších kulturních růží s hojným využitím v okrasném zahradnictví, kosmetickém průmyslu a medicíně.

Co je to OUD? Arabský název vonné esence z vzácného stromu Aquilaria nebo-li agarwood. Sladká luxusní výrazně aromatická zemitá vůně. Připomíná kadidlo, med i lístky máty. Je to nejvzácnější dřevina na světě. Roste v Malajsii, Kambodži, Indii, Barmě, v Indonésii... OUD má mimořádný spirituální potenciál od počátku věků a má ambice spojit vás s předky až z doby před příchodem na planetu Zemi.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
Hmotnost: 0.8 kg